PROJEKTAVIMAS

Mūsų komandoje dirba aukštąjį išsilavinimą ir ilgametę patirtį turintys inžinieriai, nuolat tobulinantys savo kvalifikaciją. Tai vienbučių, kotedžų, daugiabučių ir fasadinių skydų projektavime užtikrina aukštą viso statinio kokybę ir preciziškumą.

UAB ,,Gildera“ puikiai išmano Norvegijos (TEK), Vokietijos (DIN) ir kitų šalių statybos standartus, todėl kiekvienas mūsų vystomas projektas pritaikomas prie šalies vietos reikalavimų.

Savo projektų valdymo metodiką remiame PRINCE2 valdymo standartais, o įmonės profesionalumą ir kompetenciją užtikrina turimas Sentral Godkjenning sertifikatas. Turėdami pasyvaus namo projektuotojo sertifikatą, galime pasiūlyti išskirtinius sprendimus savo klientams.

Skydinius, individualaus dizaino namus projektuojame naudodami modernų programinės įrangos paketą ir 3D modeliavimą, atliekame statikos skaičiavimus. Taikydami BIM modeliavimo metodą, optimizuojame sąnaudas ir statinių projektavimo laiką. Tai ne tik leidžia mūsų projektuotojų komandai dirbti prie projekto pakitimų ir derinimų vienu metu, bet ir užtikrina efektyvų bendradarbiavimą su kitomis projekte dalyvaujančiomis įmonėmis.   

Son, Norvegija
Halden, Norvegija
Vesterålen, Norvegija
Molde, Norvegija
Son, Norvegija
Trodheim, Norvegija
Scroll to Top
Scroll to Top