PRODUKTO KOKYBĖ

Skydinio karkasinio namo pagrindą sudaro obliuotos ir kalibruotos spygliuočio medienos karkasas, nedegios šilumą izoliuojančios medžiagos, bei sandarumą ir apsaugą nuo vėjo užtikrinančios plėvelės. Naudojama laikančios konstrukcijos mediena yra žymima pagal stiprumo klases (C-16, C-24, ..), o mūsų projektuotojai parenka tinkamiausią, siekiant užtikrinti namo ilgaamžiškumą ir stabilumą.

Šilumą izoliuojančios medžiagos ir jų sluoksniai atitinka visus šiuo metu galiojančius šiluminės varžos reikalavimus, o klientui pageidaujant, gali būti parenkami pagal reikiamas šilumines savybes kiekvienam projektui individualiai. 

Statant skydinius namus užsienio šalims, pritaikome namo struktūrą pagal vietinius reikalavimus.

Apsauga nuo vėjo išorinių sienų bei stogo skyduose formuojama laikančio karkaso išorinėje pusėje. Naudojama medžiaga priklauso nuo namo lokacijos ir pasirinkto fasado apdailos būdo. Dažniausiai naudojama difuzinė plėvelė, tačiau kartais būtina naudoti ir priešvėjinio gipso kartono plokštes.

Stabilizuota garo plėvelė, tvirtinama iš vidinės laikančio karkaso pusės, tarnauja kaip sandarumą užtikrinanti medžiaga bei apsaugo laikančia konstrukciją nuo drėgmės. Ant šios plėvelės tvirtinami 45 mm storio tašeliai, tarpai tarp jų užpildomi šilumos izoliacija, ir šiame sluoksnyje galima įrengti elektros instaliaciją. Itin svarbu nepažeisti garus izoliuojančios plėvelės, nes ji užtikrina namo sandarumą, kas yra vienas svarbiausių rodiklių norint turėti energetiškai efektyvų namą.

Vidaus apdailos plokščių tvirtinimas dažniausiai atliekamas po elektros instaliacijos darbų,bet yra galimybė vamzdelius elektros laidų išvedžiojimui įrengti dar fabrike, ir tuo pačiu pritivirtinti visas plokštes. Tokiu atveju statybų aikštelėje sutaupoma daug laiko.

Fasado apdailos būdų yra daug ir visus juos galima derinti su skydinių karkasinių namų konstrukcija. Užsakovui pageidaujant, fabrike prikalamos gruntuotos ir vieną kartą nudažytos lauko dailylentės. Jei numatomas tinkuotas ar klinkerio fasadas – tokią apdailą įrengiame statybų aikštelėje.

Pasirinktų langų montavimas taip pat atliekamas fabrike, tad galime garantuoti sandarumą ties angokraščiais, ir sutaupome Jūsų brangaus laiko statybų metu. Tokiu principu pagaminta konstrukcija garantuoja nuolatines šiluminės varžos charakteristikas bet kokiu metų laiku. Skydiniam namui įšilti reikia mažiau laiko, o šiluma išsilaiko ilgiau nei mūriniuose ar rąstiniuose namuose dėl ypač gero sandarumo. Tai lemia maksimaliai sumažintas išlaidas šildymui.

Vidaus patalpų formavimui gaminami perdangų ir vidaus sienų skydai. Priklausomai nuo pasirinkimo – vidaus apdailos plokštės šiems skydams tvirtinamos fabrike arba statybų aikštelėje. Sublokuotų namų projektams gaminami ugniasienės skydai, kurie užtikrina apsaugą nuo gaisro plitimo iš vienos namo dalies į kitą.

Namo gamybai naudojame tik sertifikuotas, šiuolaikines ir ekologiškas medžiagas bei gerai išdžiovintą, obliuotą ir kalibruotą medieną. Kokybiškos medžiagos ir darbuotojų profesionalumas užtikrina mūsų gaminamų namų ilgaamžiškumą,.

Scroll to Top