GAMYBA

Skydiniai namai gaminami  mūsų gamyklose Lietuvoje. Turime tris gamybos linijas, per metus mūsų komanda vidutiniškai pagamina  100000 m² skydų produkcijos.

Skydinio namo gamybos trukmė priklauso nuo namo ploto ir konstrukcijos sudėtingumo. Mūsų gamykloje pilnai sumontuojami langai ir durys – tai sutrumpina darbo laiką statybos aikštelėje. Mūsų gamybos  išskirtinumas – pagal projekto specifiką maksimaliai išbaigti skydiniai elementai ir naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, siekiant užtikrinti namo sandarumą ir ilgaamžiškumą. Pagal pateiktus atskirus užsakovo pageidavimus galime pasiūlyti elektros instaliaciją, ventiliaciją ir ortakių vedžiojimą mūsų gamybos fabrike. 

Mūsų gaminami skydiniai namai atitinka Norvegijos reikalavimus  (SINTEF sertifikatas). O statiniui – kaip gaminiui yra suteikiamas CE sertifikatas (ETA sertifikatas). Tai patvirtina, jog visi įmonės gaminiai atitinka ES teisės aktus ir hEN standarto reikalavimus.

Son, Norvegija
Halden, Norvegija
Vesterålen, Norvegija
Molde, Norvegija
Son, Norvegija
Trodheim, Norvegija

Pažangi skydinių gyvenamųjų namų ir visuomeninės bei komercinės paskirties statinių projektavimo, gamybos, ir montavimo įmonė.

OFISAI

VILNIUS, Lietuva
Senasis Ukmergės rd. 4,
LT-14103 Užubaliai, Vilnius reg.

PANEVĖŽYS, Lietuva
Klaipėdos str. 79C,
LT-37106, Panevėžys.

GAMYBA

ANYKŠČIAI, Lietuva
Tujų str. 8, Vikonys,
LT-29174 Anykščiai reg.

PANEVĖŽYS, Lietuva
Elektronikos str.56,
LT-35116, Panevėžys.

Scroll to Top