Skydiniai namai


Mediniai-skydiniai namai yra karkasinių namų atšaka, atsiradusi 20 amžiuje. Po II-ojo pasaulinio karo šis gamybos būdas pradėjo plisti itin sparčiai. Šis statybos būdas plačiausiai naudojamas JAV, Kanadoje, Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse, tačiau ištobulėjus gamybos technologijai, dėl gerų šiluminių savybių bei greitesnio statybos proceso, jį pasirenka vis daugiau žmonių įvairiose pasaulio šalyse, taip pat ir Lietuvoje.


Ištobulėjus technologijai, visi skydinių namų elementai yra projektuojami specialiomis kompiuterinėmis programomis, kurios užtikrina gaminių tikslumą ir sklandų montavimą. Kiekvienam elementui ceche atliekama kokybės kontrolė. Kadangi sienos gaminamos horizontalioje padėtyje ir spaudžiamos presais, namas eksplotacijos metu nesideformuoja. Dėl gamybos proceso uždarose patalpose bei maksimaliai sutrumpinto statybos laiko, namo šilumos izoliavimo bei stiprumo savybės yra apsaugomos nuo neigiamo aplinkos poveikio, ir tai užtikrina skydinių namų ilgaamžiškumą.
Šiuolaikiniai mediniai skydiniai namai griauna nusistovėjusias tradicijas. Dauguma skydinių namų ekonomiškumo ir

ekologiškumo požiūriu lenkia rąstinius bei mūrinius namus. Naujausi skydiniai-karkasiniai namai meta iššūkį klaidingam požiūriui į trumpą namo eksplotavimo trukmę, gaisrines savybes ar šilumines charakteristikas. Skydinių namų gamyba – tai vienas iš sparčiausiai tobulėjančių statybos procesų šiomis dienomis. Naujos medžiagos, technologijos bei specialistų darbas kardinaliai pakeitė tradicinį medinį namą, kuris tampa XXI amžiaus statybos lyderiu.

Ši pažangi statybos technologija įsitvirtino dėl paprasto ir greito statybos būdo bei ekologiškumo.

Statant naują namą svarbiausi kriterijai renkantis statybos būdą bei rangovą yra :

  • ilgaamžiškumas
  • kokybė
  • stabilumas
  • funkcionalumas
  • estetinis vaizdas
  • energetinis efektyvumas
  • ekologiškumas
  • statybų trukmė
  • kaina

Susipažinkite su skydinio namo struktūra

 

UAB Gildera turi reikiamas žinias, patirtį ir įrangą, kuriais naudodamasis entuziastingas ir profesionalus kolektyvas vieningai siekia tikslo – pranokti kiekvieno užsakovo lūkesčius gaminių ir paslaugų kokybe. Teigiame tai drąsiai, nes galime suteikti Jums platų paslaugų spektrą, užtikrinantį, kad statomas namas atitiks visus Jūsų kriterijus:

 


1

Kiekvieno užsakovo individualus projektas pritaikomas mūsų gamybos specifikai ruošiant gamybinius brėžinius. Kadangi modeliuojamas 3D namas – numatome net ir smulkiausias detales, o gaminių tikslumas vis dar stebina mūsų užsakovus.2

Džiovinimo kamerose mediena išdžiovinama iki 15 (+/-3 proc.) drėgnumo, užtikrinančio jos ilgaamžiškumą.


3

Medienos gaminių ceche supjaunama išdžiovinta mediena. Taip pat čia gaminame išskirtines dailylentes Jūsų fasadams ar vidaus apdailai.4

Siūlome išskirtinio dizaino ar paprastos konstrukcijos vidaus laiptus, kurie dažnai tampa viso namo interjero akcentu.

 


5

Skydinio namo gamybos komanda užtikrina būsimo namo kokybę ir stabilumą atsakingai surinkdama kiekvieną namo elementą. Parenkamos tik sertifikuotos medžiagos, gaminant laikomasi visų reikalavimų ir instrukcijų, kad galutinių gaminių savybės atitiktų deklaruojamas vertes bei būtų ilgaamžiai.


6

Montavimo komandos greitai, profesionaliai ir kokybiškai sumontuoja pagamintus skydus bei įrengia pasirinktą fasadų apdailą, stogo dangą bei lietaus nuvedimo sistemą. Šie darbai itin svarbūs užtikrinant namo energetinį efektyvumą, estetinį vaizdą ir ilgaamžiškumą.


7

Vidaus apdailos komanda kokybiškai atliks visus vidaus apdailos darbus nuo gipso kartono plokščių prisukimo iki šviestuvų pakabinimo. O Jūs galėsite džiaugtis estetiška ir komfortiška namų aplinka.


SUSISIEKITE SU MUMIS:
Pardavimų vadybininkė Ingainga@gildera.lt